Sezóna 2014

Výsledky a termíny soutěží SDH 2014


Tradiční 1.výstřik (10.5.2014) ve Štěkni
Ženy – 25,16 (1)
Muži – 29,78 (3)
Veteráni – 35,44 (3)


(zařazené do okresního hodnocení, nezařazené viz
Poznámka)

Datum Místo konání Kategorie Čas zahájení Výsledky Mladějovic Pozn.
24.5. Sudoměř M+Ž+V 14:00 Ž 27,77 (3)
M 27,54 (7)
V 27,93 (4)
 
7.6. Černětice / Štěchovice M+Ž+V 13:00
22:00
Štěchovice – Ž 42,43 (4)
Černětice
Ž 25,45 (1)
– V 36,57 (4)
 
14.6. Strakonice M+Ž 12:00 Ž 33,07 (2)  okresní kolo (2)
21.6. Němčice M+Ž+V 21:00 Ž 26,98 (1)  
28.6. Přešťovice M+Ž+V 13:00 Ž 24,81 (2)  
5.7. Drachkov M+Ž+V 13:00 Ž 24,83 (2)
M 38,22 (9)
V 50,26 (5)
 
6.7. Leskovice M+Ž+V 13:00 Ž 23,96 (2)  
12.7. Vacovice M+Ž+V 13:00 Ž 24,13 (2)
V (N)
 
19.7. Dražejov M+Ž+V 13:00 Ž 22,79 (1)  
26.7. Sousedovice M+Ž+V 13:00 zrušeno  
2.8. Sedlice / Zahorčice M+Ž+V 13:00
22:00
Sedlice – Ž 33,39 (8)
Zahorčice – Ž 26,65 (1)
 
9.8. Rovná M+Ž+V 13:00 Ž 28,54 (2)  
9.8. Čestice M+Ž+V 21:00 nebyli jsme  
16.8. Malenice M+Ž+V 13:00 Ž 30,02 (3)  
23.8. Řepice M+Ž+V 13:00 Ž 70,04 (4)  
30.8. Nové Kestřany M+Ž+V 13:00 Ž 29,77 (3), V 26,21 (6)  
6.9. Dřešín / Strakonice M+Ž+V 13:00

STR – Ž 28,86 (1), M 30,68 (5)

pivní štafeta Ž (1), M (1) 🙂

ST nezapoč.
12.9. Pražák (Memoriál Věry Vondrové) M+Ž+V+Vky 13:00 Ž 33,10 (2), M 81,90 (13),
V 49,32 (6), Vky 37,19 (1)
nezapoč.

 

Konečné pořadí Ž (21 týmů):
1. Mladějovice – 195 bodů
2. Rovná – 139 bodů
3. Nové Kestřany – 130 bodů
4. Cehnice – 97 bodů
5. Dražejov – 61 bodů
6. Chobot – 45 bodů
7. Dřešín – 29 bodů
8. Čestice – 28 bodů
9. Poříčí – 22 bodů
10./11./12. Litochovice/Čepřovice/Bavorov – 20 bodů

 

Konečné pořadí M (45 týmů):
1. Novosedly – 198 bodů
2. Němčice – 158 bodů
3. Zahorčice – 102 bodů
4. Cehnice – 99 bodů
5. Vacovice – 85 bodů
21. Mladějovice – 12 bodů

 

Konečné pořadí V (19 týmů):
1. Dřešín – 172 bodů
2. Němčice – 96 bodů
3. Cehnice – 76 bodů
4. Čejetice – 62 bodů
5./6. Mladějovice/Litochovice – 85 bodů

 

 

Letos se soutěží zúčastnilo 33 členů (dle abecedy):
Cimmermann Jan ml., Cimmermann Jan st., Čížek Václav, Danielová Marie, Dolenská Jana, Dunovský Václav, Gazdíg Luboš, Gazdík Luboš m., Havlíková Jaroslava, Hovorková Marie, Hvězda Michal, Kahuda Jaroslav, Kahudová Jana, Kroupová Jana, Křivancová Dana, Lukeš Jiří, Lukešová Edita, Novák Petr, Novák Zdeněk, Novák Zdeněk ml., Nováková Věra, Pešková Iveta, Pilnáčková Marie, Průchová Petra, Rišková Martina, Roler Tomáš, Štěpánek Jiří, Vachuška Radek, Valenta Miroslav, Vlk Pavel, Vlk Pavel ml., Vlková Dagmar, Žáková Marie